Pik
Сьогодні, 18 серпень 2018
07.03.2018
558
0

Як на Херсонщині жінок зі святом вітають

Як на Херсонщині жінок зі святом вітають

Поки у Фейсбук жінки висловлювали власне ставлення до 8 березня (від неприйняття до традиційних вітань), керівники області оприлюднили свої вітання з нагоди 8 березня, передає ПІК

Голова ОДА Андрій Гордєєв привітав жінок зі святом весни.

Читайте також: У Херсоні святковий квітковий бум

"Усе прекрасне в житті завжди пов’язане з жінкою. Вона поєднує в собі пристрасть і холодний розум, силу та ніжність, дбайливість і вимогливість. У всі часи чоловіки захоплювалися жінками, їх унікальністю та загадковістю" - пише голова ОДА.

"Важко переоцінити і вашу підтримку українських воїнів, які захищають кордони нашої країни. Важливим є ваш внесок і активна участь у наданні волонтерської допомоги. Немає байдужості в чуйному серці жінки. У ньому – любов і милосердя", - написано, зокрема, у вітанні.

У коментарях користувачі вбачають «присмак сексизму» у вітанні, пишуть, що потішила б мотивація до розвитку, а не до підкорення когось, та й де про професійні якості жінок у вітанні – запитують користувачі.

Також користувачі сперечаються у Фейсбук щодо  того, чи має ця дата бути «декомунізована» і взагалі – власне, а що вона означає і як має відзначатися.

Від імені голови облради Владислава Мангера (нагадаємо, від потрапив в облраду від «Батьківщини») та всіх депутатів на сторінці облради у Фейсбук теж з’явилося вітання - з політичним підтекстом. У ньому вітають так: «Нехай Херсонщина і Батьківщина квітнуть як і ви, красуні!».

Привітав від імені всіх чоловіків Херсона жінок і міський голова Володимир Миколаєнко та депутати міської ради. Вони подякували жінкам за турботу та ніжність і найголовніше – за здатність любити.

Враховуючи, яким екстремальним у Херсоні був початок березня через неприбрані тротуари та зупинки, найкращим побажанням для жінок мали б бути побажання здоров'я. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину