Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
02.10.2018
326
0

Як на Херсонщині розшукали грибника, який заблукав

Як на Херсонщині розшукали грибника, який заблукав

У Скадовському районі Херсонської області  поліцейські та лісники за 7 годин розшукали заблукалого грибника. Про це передає ПІК з посиланням на відділ комунікації поліції Херсонської області.

У лісі загубився 72-річний чоловік, який мав проблеми зі слухом

У Скадовське відділення поліції звернувся чоловік. Він повідомив, що в лісі поблизу с.Промінь загубився його 72-річний батько.

Заявник розповів, що приблизно о 17:00 разом з батьками пішов в ліс збирати гриби, родичі розійшлися у різні сторони. Через годину мати з сином зустрілися в обумовленому місці, а батько не прийшов, телефона у нього не було. Поліцейські негайно приступили до пошуків літнього чоловіка.

Для розшуку грибника сформували пошукові групи - шукали під дощем

«Для розшуку грибника ми сформували пошукові групи з працівників поліції, кінологів, рятувальників та лісників, які добре орієнтуються у тій місцевості. Пошуковці прочісували ліс і найближчі до нього дороги, опитували жителів сусіднього села», - повідомив начальник Скадовського відділення поліції Олексій Пєшков.

Пошуки ускладнювало те, що у літнього чоловіка проблеми зі слухом, тому він міг просто не чути, як його кличуть. Крім того, почалася злива, що теж не допомагало людям, які шукали чоловіка і сподівалися, що з ним усе гаразд. Для більш ефективних пошуків, поліцейські, рятувальники та лісники поділили територію лісу на квадрати і перевіряли місцевість.

Приблизно о 02:00 дідуся знайшли живим і неушкодженим. Незважаючи на пережитий стрес, вимоклий одяг та втому, він не втратив бадьорість духу і знав, що його обов’язково знайдуть.  

Чоловік розповів, що майже годину збирав гриби, а потім не зміг згадати дорогу назад. Він почав блукати по лісу і відходив усе далі від місця, де його чекали рідні. На щастя, пошукова операція завершилася успішно, грибник та його родичі подякували пошуковцям.

Що радить поліція грибникам

Поліція Херсонщини нагадує громадянам про заходи безпеки при знаходженні в лісі під час збирання грибів:

- не можна відпускати в ліс людей похилого віку та дітей одних;

- обов'язково візьміть з собою в ліс засоби зв'язку, питну воду та мінімальний запас продуктів, сірники, одягайтеся в яскравий одяг;

- якщо ви все ж заблукали - не панікуйте!;

- рухаючись по лісу, залишайте за собою сліди, це можуть бути шматки матерії або обламані гілки;

- якщо ви зрозуміли, що не можете самостійно вийти з лісу, краще залишайтеся на місці і вас обов’язково знайдуть!

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину