Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
17.06.2018
680
0

Як херсонських ведмедів рятують у Еко-Галичі від спеки

Як херсонських ведмедів рятують у Еко-Галичі від спеки

Як повідомляють на сторінці Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи у Фейсбук, для порятунку ведмедів від спеки було залучено пожежні служби, передає ПІК.

Так, зараз тривають ремонтні роботи у вольєрах, де проживають херсонські ведмеді в рамках спільного партнерського проекту з покращення умов утримання в неволі бурих ведмедів в Україні, який відбувається за фінансової підтримки німецької міжнародної організації з благополуччя тварин Welttierschutzgesellschaft e.V. (WTG). Керівник проекту в Україні - Ivanna Kudina.

Вже облаштовано систему дренажу "трикімнатного" вольєру, який за зиму був повністю затопленим (вирито траншею, злито воду, прокладено систему водовідведення, захищено від розриття, закопано та утрамбовано), забетоновано відмостку навколо маніпуляційної клітки, облаштовано систему водопостачання до ведмежого вольєру, яка дозволила сховати труби на достатній глибині - для запобігання заморожування в них води при мінусовій температурі, та встановлено систему гамаків.

Нагадаємо, ПІК вже розповідав про те, що для херсонських ведмедів будують двогектарний вольєр у лісі

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину