Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
16.10.2019
2999
0

Як херсонські школярі святкували День Козацтва

Як херсонські школярі святкували День Козацтва

На 14 жовтня в Україні припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни. Херсонські школярі відсвяткували їх по-різному,- поінформувало управління освіти Херсонської міськради,- передає ПІК.

У загальноосвітній школі I-III ступенів №36 до Дня захисника України пройшов тиждень під гаслом «Осінь. Покрова. Козацтво». Педагогічний колектив школи вважає, що проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

У Херсонській гімназії №3 пройшов тиждень Захисника України. Кожний день тижня мав свій девіз і був насичений заходами національно-патріотичного спрямування.

Завершився тиждень справжнім святом козацької слави. «Козацькі забави» зібрали в спортивній залі гімназії три команди восьмикласників і майже 100 уболівальників.

У Херсонській спеціалізованій школі №27 цей день розпочався святковою лінійкою «З Україною у серці», на яку було запрошено почесних гостей: учасника бойових дій ООС Бугаївського Ігоря та членів волонтерського загону «Маскувальна сотня» Космакову Людмилу й Роздобудько Олену. Діти поринули у атмосферу урочистості, патріотичності, святковості та із хвилюванням у серці згадували тих, хто загинув, захищаючи кордони України в наш час .

Напередодні Дня захисника України Херсонський відділ прикордонної служби провів пізнавальну екскурсію бойовим підрозділом для учнів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52. Діти ознайомилися з основними завданнями, які покладені на державну прикордонну службу України, дізналися як проходить життя військовослужбовців. Їм розповіли про історію підрозділу, а також про те, як працюють прикордонники, як вони охороняють державні рубежі, як затримують цілі групи нелегалів та партії контрабанди.

 Найбільше захоплення у молоді, звісно, викликали заняття зі зброєю та спеціальною технікою, що застосовується в охороні кордону. Із цікавістю спостерігали і за роботою службових собак, натренованих на пошук та затримання людини.

До навчально-виховного комплексу №8 на запрошення педагогів приїхали відомі херсонські волонтери Ігор Кураян і Григорій Янченко та привезли безцінний подарунок - прапор України, підписаний багатьма нашими героями та легендарними комбатами.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину