Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
01.03.2018
563
0

Як херсонки допомагають тим, хто ремонтує офіс УПЦ КП

Як херсонки допомагають тим, хто ремонтує офіс УПЦ КП

Херсонки пригощають обідом тих, хто ремонтує управління Херсонської єпархії Київського патріархату Української православної церкви, передає ПІК.

Нагадаємо, раніше ПІК повідомляв, що у Херсоні розпочали ремонт єпархіального офісу УПЦ Київського патріархату і запрошують тих, хто може та хоче допомогти у цій роботі.  Жінки вирішили також долучитися.

Ольга Савенко, начальник управління інформаційної політики ОДА, написала у своєму пості: "Допоможемо разом. Жінки теж можуть допомогти і пригостити обідом тих, хто працює над ремонтом управління Херсонської єпархії Київського патріархату Української православної церкви…Прошу підтримати і продовжити. Пригостіть своїм обідом в наступні дні. Нагадаю, наразі Великий Піст, то і страви сьогодні відповідні: овочевий суп, овочеве рагу, картопляні драники, вінегрет і узвар".

Долучилася 1 березня до цієї роботи і херсонка Оксана Казакова. «Сьогодні мені випала честь побажати «смачного» Архієпископу Клименту, Сергію Чудиновичу та робітникам. Всі разом вони роблять ремонт єпархіального управління УПЦ КП у будинку на вулиці Пугачова», - повідомила вона.

Жінки закликають долучатися до цієї роботи. 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину