Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
20.01.2021
452
0

Як Херсон відзначить День Соборності України: план заходів

Як Херсон відзначить День Соборності України: план заходів

Щороку в Україні 22 січня, в день проголошення Акту Злуки УкраїнськоїНародної  Республіки й Західноукраїнської  Народної Республіки, відзначають День Соборності. Цього року в Херсоні традиційно відбудеться низка заходів, пов’язаним з цим святом, з дотриманням карантинних вимог.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

22 січня 2021 року о 9.00 відбудеться єдиний цього року офлайн-захід – церемонія покладання квітів до погруддя Кобзаря в Шевченківському сквері.

Решта заходів відбудеться онлайн, в соціальних мережах закладів культури.

Протягом 18-29 січня 2021 року бібліотеки-філії ХЦБС проведуть на сторінках соціальних мереж флешмоб-ланцюг єднання «Єдина країна – єдиний народ!», в рамках якого відбудеться ознайомлення користувачів/підписників із творчістю діячів культури, які неодноразово піднімали тему боротьби за незалежність та неподільність України, а також з діяльністю державотворців, засобом поширення світлин чи відео під загальним хештегом: #Єдина_країна_єдиний_народ).

Також протягом 21-22 січня на сторінках закладів культури в соціальних мережах будуть транслюватися концертні програми за творами українських композиторів, культурно-просвітницькі мистецькі програми, виступи аматорських колективів, патріотичні художні читання.

З 22 до 29 січня на сторінках соціальних мереж закладів культури триватиме віртуальна виставка малюнків «Єдина країна Україна –  очима дітей».

Протягом січня в навчально-виховних закладах, бібліотеках-філіях та закладах культури клубного типу міста заплановані  культурно-просвітницькі заходи національно-патріотичного спрямування (перегляди літератури, книжкові полиці, віртуальні покази та галереї образів, інформаційні хвилини, огляди тощо).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину