Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
28.09.2018
170
0

Як голосують нардепи від Херсонщини: Одарченко - "проти", а Співаковський - "за"

Як голосують нардепи від Херсонщини: Одарченко - "проти", а Співаковський - "за"

Єдиний з нардепів – мажоритарників від Херсонщини, хто голосував «проти» під час пленарних засідань ВРУ за три місяці (березень - травень 2018 року), коли проводили моніторинг експерти Громадської мережі Опора – батьківщинівець Юрій Одарченко. А от лідирує в голосування «за» нардеп Олександр Співаковський.

Про це свідчать дані моніторингу, проведеного протягом 3 місяців (березень-травень 2018 року) Громадянською мережею ОПОРА, що були оприлюднені у прес-клубі «Новий день», передає ПІК.

Участь у голосуваннях під час пленарних засідань. За цей проміжок часу найменше голосує Сергій Хлань, при тому, що він досить активно відвідував засідання, відзначили експерти Опори.

"Найбільше не голосує серед мажоритарників Херсонщини С. Хлань, який не голосував 772 рази з 1 128 разів. Найбільше голосує «за» (841 з 1 128) та одночасно найбільше «утримується» від голосувань (утримався 84 рази) О. Співаковський. Протягом моніторингового періоду голосував «проти» тільки Ю. Одарченко – 9 разів", - інформує Опора. 

У Херсонській області моніторинг здійснювався по  5 депутатам, які були обрані за одномандатними округами - Олександр Володимирович Співаковський (182 округ), Юрій Віталійович Одарченко (183 округ), Іван Юлійович Вінник (184 округ), Сергій Володимирович Хлань (185 округ), Федір Федорович Негой (186 округ). 

 Читайте також:

Хто найбільший прогульник з нардепів від Херсонщини

З нардепів від Херсонщини найменш плідно творив закони Одарченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину