Pik
Сьогодні, 26 Октября 2020
07.07.2020
674
0

Як годують на курортах Херсонщини

Як годують на курортах Херсонщини

За минулий тиждень фахівці Скадовського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області спільно з Національною поліцією обстежили 43 об’єкти громадського харчування в смт Лазурне. Також проведені спільні рейди по відпрацюванню місць несанкціонованої торгівлі у Скадовську. За результатами роботи Нацполіція склала 24 протоколи за ст. 160 КУпАП (Торгівля з рук у невстановлених місцях). Серед порушників – продавці креветок, кукурудзи та свіжого молока. 

Минулого тижня фахівці Голопристанського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській спільно з поліцією обстежили 16 обʼєктів громадського харчування , 3 сезонних ринки. На контролі знаходяться 19 закладів відпочинку, проведено обстеження 3-х закладів у селищі Залізний Порт. Виявлено 6 місць несанкціонованої торгівлі морепродуктами та овочами. Нацполіція склала 6 адмінпротоколі за ст. 152 КУПаП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Генічеське районне управління провело позапланову перевірку оздоровчого закладу, який надає послуги з сімейного відпочинку. На момент перевірки виявлені певні порушення: не було результатів лабораторних досліджень води, ваги не були повірені і був відсутній психометр. Тому був складений припис про усунення виявлених порушень.

У Каланчацькому районі проведено актуалізацію та переоблік усіх закладів оздоровлення та відпочинку дітей (2) та дорослих(15). Згідно заяв керівництва проведені перевірки щодо відкриття та функціонування 7 закладів оздоровлення. Голові Хорлівської сільради надано лист щодо необхідності організувати належне утримання території, збір та утилізацію побутових відходів, забезпечити готовність водопостачання і водовідведення, розробити та погодити схеми санітарного очищення населеного пункту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину