Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
28.08.2019
844
0

Як буде проходити перше засідання Ради

Як буде проходити перше засідання Ради

29 серпня о 10.00 розпочнеться перше засідання Верховної Ради України 9 скликання. Планується, що депутати після прийняття присяги розглянуть низку важливих питань. Про це повідомляє РБК-Україна

Так, після прийняття присяги, яку традиційно зачитає найстарший за віком нардеп (Юлій Йоффе, ОПЗЖ, 78 років), депутати сформують Тимчасову президію першої сесії, до складу якої увійдуть шість представників від кожної політичної партії та голова підготовчої групи Дмитро Розумков. Далі відбудеться формування та реєстрація депутатських фракцій та груп після чого «новачки» заслухають доповідь спікера попереднього скликання Андрія Парубія. Під час доповіді він розповість про стан законотворчої роботи та дасть рекомендації щодо законопроектів, розгляд яких має бути продовжений.

Наступним кроком у роботі ВРУ нового скликання стане обрання Рахункової комісії та, нарешті, відбудеться голосування за підтримку кандидатури нового Спікера. Після чого має відбутись обрання першого заступника та заступника голови Парламенту.

Нагадаємо, оскільки партія «Слуга народу» буде найбільшою фракцією в Парламенті, то вона отримала право пропонувати кандидатів на посади Спікера та віце-спікера. Крім того, у перший день роботи парламентарі заслухають позачергове послання Президента України щодо внутрішнього та зовнішнього стану країни та доповідь Підготовчої депутатської групи.

Також у свій перший день депутати мають сформувати парламентські комітети, кількість яких у цьому скликанні зменшена з 28 до 23. Серед організаційних питань, які повинні бути узгоджені у перший день роботи ВРУ, також питання як буде працювати Погоджувальна рада та представники ЗМІ, як відбуватиметься трансляція засідань Парламенту і комітетів. Після завершення організаційних моментів, парламентарі зможуть продовжити роботу і розпочати процедуру призначення нового Уряду. Але встигнуть це зробити 29 серпня чи продовжать розгляд цього питання вже 30 серпня – побачимо вже завтра.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину