Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
01.07.2019
7819
0

Як батькам відпочити на морі з дітками: у нагоді стане погодинний дитсадок

Як батькам відпочити на морі з дітками: у нагоді стане погодинний дитсадок

Мабуть кожна сім’я, виїжджаючи на море з дітками, мріяла відпочити без малечі хоча б годинку. Для когось вихід – залишити маленьких на старших братиків-сестричок, хтось бере на море бабусю. А для когось у нагоді стане погодинний дитячий садочок біля моря. Цього року такий відкрився і на Херсонщині: де та як він працює, розповідає ПІК.

Для батьків з дитиною, яка швидко бігає та активно цікавиться навколишнім світом, навіть загоряння на пляжі перетворюється у пильне чергування. А навколо стільки розваг, які мама з татом не можуть відвідати з дитиною, і залишити її саму також не можуть, на катамарані малому швидко наскучить, на банані – ще маленький, і навіть щоб скупатися вдвох, поплавати – маленького самого на пляжі залишити не можна.

Батьки, які у Херсоні відкрили дитячий навчальний центр «Логос» і працюють у форматі дитячого садочка, кілька років тому на відпочинку також зіштовхнулись з такою проблемою: на морі вони не знали, з ким залишити свою 7-річну доньку, щоб і їй було цікаво, і вони могли відпочити. Тож надихнулись організувати дитячий садочок біля моря – і цього року на літо їх навчальний центр переїхав у Лазурне.

Дитячий садочок біля моря знаходиться на алеї між літнім ринком та центральним пляжем. Тут можна залишити під наглядом двох педагогів дитину від 2 до 12 років. В цей час дітки братимуть участь у майстер-класах та іграх. Протягом дня в різний час тут проводять дитячі тематичні вечірки. Важливо, що і маленьким, і дорослим діткам тут буде цікаво, адже розваги розраховані на різні вікові групи.

IMG_9863

Територія закрита від сторонніх – огорожею, від сонця – щільною сіткою, яка пропускає повітря і створює затінок. Дітки не сидять самі по собі, а активно проводять час у колективі, під постійним наглядом. На майстер-класах вони власноруч роблять сувенір, який потім забирають з собою. 

IMG_9874

На вечірках – грають у активні ігри. Найцікавіший майстер-клас для діток – це власноруч зробити величезний СЛАЙМ. Такі вечірки влаштовують кожного вечора. Діти беруть активну участь у його виготовленні, дізнаються усі секрети створення та отримують багато позитивних емоцій.

IMG_9885

Тож батьки, залишаючи дитину на годинку-дві, мають змогу зробити свої справи або просто випити каву в тиші. Та найважливіше, що дітки хочуть повертатись сюди знову – хто був на одній вечірці, із задоволенням проходить ще раз.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину