Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
04.07.2019
4566
0

Ізраїль запрошує Херсонський державний університет до співпраці

Ізраїль запрошує Херсонський державний університет до співпраці

Херсонський державний університет взяв участь в Ізраїльсько-українській освітній місії «Співпраця надихає інновації», яка відбулася 22-27 червня в Ізраїлі, повідомляє прес-центр ХДУ.

Захід організували Ізраїльсько-український Альянс у партнерстві з неурядовою організацією «Ізраїльські друзі України», Посольство України в Ізраїлі та Український державний центр міжнародної освіти.

Українську делегацію очолював Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України. З поміж провідних закладів вищої освіти України Херсонський державний університет представляла Віра Коткова, керівниця офісу управління проектами.

В програмі Ізраїльсько-українського освітнього форуму були візити до провідних університетів і дослідницьких установ Ізраїлю: Арієльського університету, університету Тель-Авіву, Арабського Академічного Коледжу, університету Хайфи, університету Бен Гуріон, Ізраїльського Агентства розвитку міжнародної співпраці MASHAV, Ізраїльського Інституту Технологій Technion.

Ізраїльські колеги зацікавлені в спільних проектах з ХДУ, стажуванні студентів і викладачів, конференціях та інших науково-освітніх заходах, освітніх візитах, навчанні ізраїльських студентів на заочному відділені та аспірантурі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину