Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
16.04.2020
604
0

Із 24 по 28 квітня міські кладовища будуть зачинені

Із 24 по 28 квітня міські кладовища будуть зачинені

Із 24 по 28 квітня міські кладовища будуть зачинені. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков у своєму відеозверненні в соціальній мережі Facebook.

В інші дні відвідування можливо лише за наявності маски та у кількості не більше 2-х осіб. На кладовищах заборонено вживати алкоголь.

У поминальні дні рух приватного та громадського транспорту до кладовищ у сел.Комишани та Геологів також буде обмежений. 

«Цього року Великдень особливий. Настоятелі храмів говорять, що Церквою зараз стає кожен дім. А кожен вірянин, залишившись вдома, може продемонструвати любов до ближнього», - підкреслив Ігор Козаков.

За його словами, на сьогодні в Херсоні лише 7 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 3 людини одужали.Вже більше тижня в місті немає нових інфікованих.

«Але якщо зараз масово вийти на вулиці, в церкви, парки, пляжі – ми ризикуємо звести нанівець усі обмежувальні заходи та різко збільшити кількість випадків захворювання на коронавірус. Будь ласка, залишайтесь вдома. Зателефонуйте своїм близьким та друзям. Скажіть їм, що від вибору кожного з нас залежить життя усіх оточуючих людей», - зауважив перший заступник міського голови.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину