Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
04.06.2019
280
0

Історія про те, як розпочати свою справу - вигідну і корисну

Історія про те, як розпочати свою справу - вигідну і корисну

Херсонський обласний центр зайнятості повідомив як житель Чаплинського району відкрив свою справу, передає ПІК.

На сьогодні Олександр Сімчук охопив своєю діяльністю увесь Чаплинський район та, при наявності замовлень, працює з сусідніми Каланчацьким та Новотроїцьким районами.

А починалося все так. Олександр Сімчук, мешканець Чаплинського району, у червні 2018 року звернувся до місцевого центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Зіставивши всі «за» та «проти», оптимальним для рішення питання зайнятості пана Олександра стало відкриття власної справи.

Фахівці служби зайнятості запропонували чоловіку прослухати відповідні семінари та пройти короткотермінове навчання за напрямком «Основи підприємницької діяльності» у Державному навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Бізнес-план був написаний за темою «Організації підприємницької діяльності у сфері надання послуг зі збирання, вивезення, оброблення та реалізації вторинної сировини». Вид діяльності був обраний не випадково, адже Олександр певний час працював у секторі кримінальної поліції, він добре знає інфраструктуру району, підтримує контакти з представниками державних установ та організацій, з суб’єктами підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу.

Розуміючи необхідність впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів та всієї користі такої діяльності для жителів Чаплинського району, діючі керівники приватних підприємств «Рін-Агро» та «Оазис Півдня» надали посильну допомогу майбутньому бізнесмену, - один з них на пільгових умовах здав у оренду територію та приміщення, а інший на безоплатній основі допоміг із транспортуванням, встановленням обладнання та передачею вторинної сировини.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину