Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
02.10.2019
461
0

Історія про багатодітного батька і рятувальника Олександра Горбенка

Історія про багатодітного батька і рятувальника Олександра Горбенка

Ця розповідь присвячена неймовірній людині – рятувальнику з величезним серцем, який самовіддано несе службу у лавах херсонських надзвичайників, та при цьому має статус багатодітного батька,- повідомляє ГУ ДСНС,- передає ПІК.

Це Олександр Горбенко, командир відділення 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини Суворовського району м. Херсона. Метою Служби порятунку є не лише ліквідація надзвичайних подій та порятунок людей. Велике значення має профілактика та виховання населення дбати про свою безпеку ще з дитинства. Тому рятувальники часто проводять тематичні бесіди в садочках та школах, де діти завжди з цікавістю спілкуються з надзвичайниками. Ще більше малеча полюбляє екскурсії, які проходять у рятувальних підрозділах. Та що там малеча, і серед дорослих знаходиться багато охочих. Такі екскурсії часто проходять і у суворовських рятувальників. Як правило екскурсоводом виступає начальник караулу і хоча всі справляються з цією місією досить добре, проте найбільш цікаві екскурсії відбуваються під супроводом Олександра Горбенка. Адже він вміє настільки гарно, цікаво та з захопленням розповідати про рятувальну справу, що переважна більшість дітей, коли повертаються з екскурсії, починають мріяти про професію рятувальника, а ще розповідати батькам правила безпеки. Олександр володіє особливим магнетизмом, а все тому, що дуже любить свою професію, і присвятив їй багато років, а ще більше Олександр любить дітей, адже сам у свої 42 роки має статус багатодітного батька.

Олександр ще з дитинства мріяв про велику родину і точно знав, що буде допомагати дітям. Адже з малку багато часу проводив у дитячому будинку, де працювала його мама.  Тому на все життя в пам’яті закарбувались ті дитячі заздрісні погляди, коли він з мамою за руку виходив з подвір’я інтернату.

Так склалось, що доля подарувала Олександрові чудову дружину Віту, яка повністю підтримала наміри чоловіка мати велику родину. Тож у їх подружньої пари поступово народилось четверо діточок. Особливих складностей з вихованням не виникало. Тому маючи вже немаленький досвід батьківства, остаточно вирішили подарувати родинне тепло ще хоча б одній дитині. У 2013 році зібрали всі необхідні документи, почали чекали на відповідь, і дочекались. Так в родині з’явилася ще одна дитина, а згодом ще одна. Діти швидко освоїлись, оскільки атмосфера сімейного тепла дала свої плоди. Олександр з дружиною зрозуміли, що нема межі і не треба зупинятись на досягнутому. Вони мають сили і бажання опікуватись тими, хто цього потребує. Соціальні служби впевнившись, що подружжя дійсно добре справляється з поставленими задачами, запропонували родині взяти під опіку ще чотирьох діточок. Тож у січні цього року родина Горбенків стала ще більшою. І маючи вже десять дітей отримали статус будинку сімейного типу. На сьогоднішній день в цій дружній родині підростають дітки віком від 4-х до 16-ти років. Четверо біологічних та шестеро прийомних діточок: п’ять хлопчиків і п’ять дівчаток.

«Ми створили дитячий будинок сімейного типу з метою допомагати дітям, які опинились в скрутному становищі. В дитячих будинках дітям нема кому дати пораду в потрібний час, протягнути руку допомоги, а коли такі діти потраплять в родину вони отримують все необхідне: тепло, увагу, батьківську любов та турботу. Діти, які з інтернату приходять у повноцінну сім'ю, здебільшого замкнені, закомплексовані, як їжачки. Але вже через деякий час стають відкритими, в них з’являються нові цілі та мрії, повністю змінюється кругозір. А всім батькам  які вагаються зробити подібний крок та допомагати дітям, хочу сказати - не бійтесь, йдіть вперед, якщо в вашому серці є бажання, якщо ви горите цим, у вас все вийде. Всі труднощі, що стануть на вашому шляху, ви зможете подолати, якщо вами керує любов до дітей», - ділиться своїми думками Олександр Горбенко.

У свою чергу хочеться побажати Олександру та його родині міцного здоров’я, благополуччя та сімейного тепла. Дякуємо, що є такі люди як Ви, які не побоялись взяти на себе  відповідальність та врятувати не одну дитячу долю.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину