Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
02.07.2016
225
0

Ірина Литвинова про майже детективні розслідування Агенції

Ірина Литвинова про майже детективні розслідування Агенції

Процес інвентаризації комунального майна, який проводить КЗ «Агенція розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області», не завжди простий. Деколи, аби дізнатися істину доводиться занурюватися у складну роботу, проводити майже детективне розслідування.

Як вже неодноразово писали ЗМІ, розповідали депутати набула розголосу історія про «зниклий» поверх на Сенявіна, 25 у Херсоні, розповідає сайту Херсонської облради директор Агенції Ірина Литвинова.

«На другому поверсі цієї будівлі знаходиться учбово-курсовий комбінат облради. А перший поверх здавався в оренду невідомими особами, а це 320 квадратних метрів. Проте, директор учбово-курсового комбінату так і не зміг або не захотів нам розповісти про «власників» першого поверху. Як він стверджує, без його дозволу не один рік безоплатно розміщувався на стіні будівлі рекламний стенд про оренду приміщень першого поверху. Ви в це повірите?!

Ринкова вартість виявлених «неврахованих» площ - більше 1 млн гривень. Депутати на останній сесії облради проголосували за те, щоб повернути приміщення першого поверху у власність громади, тепер проходить процедура оформлення відповідних документів», - каже Литвинова.

Ще одна, не менш цікава історія, пов'язана з приміщенням, де розміщується Херсонська школа бізнесу (вул. Нафтовиків, 131). Частина будівлі залишалася неоформленою - 100 метрів квадратних. Земля під будівлею школи бізнесу, а це 0,883 га, також виявилася не оформленою.

«Виконуючи доручення голови облради ми провели аналіз активів і зобов'язань комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації обласної ради і виявили 31 об'єкт нерухомого майна, який відсутній за даними бухгалтерського обліку (умовна вартість понад 1 млн гривень) та 7 одиниць безгоспного транспорту.

Якщо майно не оформлено, не внесено в реєстр, його легко втратити. Скільки вже втратили - хто може сказати достеменно?!», - задається питанням Ірина Литвинова.

А ось ще приклад. У виконавчій службі під арештом з 2004 року знаходиться приміщення, як всі його називають Будинок офіцерів (вул.Перекопська,9). Як це сталося - вже ніхто не знає, надто багато років пройшло. Зараз вже необхідно звертатися до суду щодо зняття арешту.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину