Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
22.07.2016
148
0

Іранців цікавить сільськогосподарський потенціал Херсонщини

Іранців цікавить сільськогосподарський потенціал Херсонщини

Вчора, керівництво обласної державної адміністрації зустрілося з іранською делегацією з провінції Ісфахан, повідомляє прес-служба ХОДА. 

Делегацію з Ірану особливо зацікавила співпраця з Херсонщиною в агропромисловій галузі, тому директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Паливода презентував гостям сільськогосподарський потенціал області, показавши поля, зрошувальні канали й хід проведення робіт зі збору зернових.

Члена Комітету агропромислового комплексу провінції Ісфахан Махмудрез Агхаребпараст зауважив, що на сьогодні в Херсонській області багато іранських бізнесменів займаються підприємницькою діяльністю і задоволені її результатами, адже відчувають потужність сільськогосподарської галузі.

«Зараз ведуться перемовини щодо співпраці з Херсонщиноюі залучення додаткових для області інвестицій. Ми зацікавлені у налагодженні експортних перевезень товарів до Ірану», - зазначив Махмудрез Агхаребпараст і запевнив, що провінція Ісфахан сподівається на взаємовигідну співпрацю.

Разом з тим, іранські гості звернули увагу, що вкрай важливо вивчити особливості митного контролю й транспортування товарів закордон з можливістю прямого перевезення з України в Іран.

Делегати також відзначили якість сільгосптехніки на полях Херсонщини й серйозно зацікавилися у створенні підприємств саме у галузі сільського господарства.

Іранці висловили бажання якнайшвидше отримати протокол про співпрацю у галузі сільського господарства між двома країнами. Адже, за їх словами, якщо вже є угода про співпрацю України та Ірану, можна підписати й угоду про співпрацю між Херсонською областю і провінцією Ісфахан.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину