Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
16.02.2019
859
0

Інвестуючи у спорт, ми вкладаємо в майбутнє нації - Путілов

Інвестуючи у спорт, ми вкладаємо в майбутнє нації - Путілов

Безпрецедентна подія відбулася восени минулого року - в Лазурному Херсонської області презентували спортивну арену, яка стала фундаментом для створення Центру Олімпійських видів спорту. Об'єктів такого рівня на Херсонщині більше немає.

Як зазначив присутній на відкритті міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, це перший і поки єдиний в країні приклад приватного і державного партнерства в сфері спорту в нашій країні. Про те, що спонукало промисловця Андрія Путілова інвестувати саме в спортивну інфраструктуру, він розповів в інтерв'ю газеті "Гривна".

"Ну, по-перше, свого часу я займався спортом, а колишніх спортсменів, як відомо, не буває. По-друге, інвестуючи гроші в спорт, ми вкладаємо в майбутнє нації", - каже Андрій Путілов.

file

Путілов розповів, що коли працював головою обласної державної адміністрації, то зіткнувся з тим, що через анексію Криму Україна втратила значну частину спортивної інфраструктури. І спортсмени, які виступають під прапором України на змаганнях найвищого рівня, змушені тренуватися в країнах ЄС та Азії.

4

"Колеги з інших областей просили мене, щоб посприяв розміщенню спортсменів на тренувальних базах Херсонщини, але їм я не міг запропонувати нічого. Спортивна інфраструктура Херсонщини не відповідає сучасним вимогам, і її фактично немає, - каже Путілов. - Після успішної реалізації фундаментального проекту з аеропортом "Херсон" у мене виникла ідея створення регіонального спортивного центру на базі Херсонського вищого училища фізичної культури в Скадовську. Але, знаєте, прийшовши у виконавчу владу з бізнесу, я побачив всю ту неефективність державної машини, коли ноги в Радянському Союзі, а тіло намагається рухатися вперед ...

Існуюча система не дає можливості створювати масштабні інфраструктурні проекти, якщо ж вони і створюються, то дуже дорого, повільно і часто - неефективно. Не хочу критикувати нинішніх керівників, просто залишаюся при своїй думці - існує європейська модель, де немає поняття «комунальне підприємство», кількість чиновників мінімізована і все робить бізнес, а громадськість процес контролює. Тому там і корупції немає. У Європі велика кількість приватних стадіонів, а місто замовляє послугу у бізнесу, який робить свою справу дуже ефективно - швидко, якісно, за сучасними стандартами. Дана система дозволяє економити бюджетні гроші, створює конкурентне середовище і, відповідно, суспільство отримує бажаний результат. На прикладі Центру Олімпійських видів спорту, побудованого на 100 відсотків за приватні інвестиції, показуємо ефективність моделі державного і приватного партнерства", - підсумував Андрій Путілов.

5

Читайте також: 

Херсонщина на постійній основі прийматиме Відкритий Чемпіонат Криму з легкої атлетики серед юніорів

Спортивний хаб на Лазурному березі Херсонщини

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину