Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
08.09.2016
245
0

Інвестиційний майданчик ХБК зацікавив іракців

Інвестиційний майданчик ХБК зацікавив іракців

Підприємці Іраку разом з головою обласної державної адміністрації відвідали ХБК, де оглянули територію колишнього комбінату, як інвестиційного майданчика Херсонщини, повідомляє прес-служба ХОДА.

Радник голови облдержадміністрації з інвестиційних Володимир Білий та керівництво ХБК представили чисельній делегації з Іракської Республіки промислове підприємство й поінформували про те, що 48, 3 га території у центральній частині міста з усіма комунікаціями, вигідним розміщенням поряд залізничної дороги й автостради є вигідним варіантом для розгляду майданчика ХБК як інвестиційного проекту.

Володимир Білий запропонував гостям представити свій бізнес-проект і винести його на розгляд депутатів міської ради на сесію, адже земельна ділянка, на якій розташований ХБК, належить громаді Херсона і рішення про її передачу в оренду чи викуп прийматимуть виключно через сесію міської ради.

«Така велика територія у межах 400 тисячного міста дає можливість тут створити потужне підприємство й надати робочі місця багатьом людям. Частина землі була продана і тепер ми маємо торгівельно-розважальний центр «Фабрика», а даний майданчик ми представимо на міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти», де представники світового бізнесу матимуть змогу всебічно оцінити його переваги для розвитку підприємництва на Херсонщині», - зауважив під час екскурсії Володимир Білий.

Представники делегації з цікавістю ставили запитання щодо прав інвесторів в Україні, адже мають бути впевненими у захищеності власного бізнесу та врегульованості підприємницьких відносин з боку органів державної влади.

Керівництво майданчика й представники обласної державної адміністрації запевнили, що сьогодні в Україні чинні Закон «Про захист іноземних інвестицій в Україні» та «Про захист прав інвесторів», тому можна не вагаючись звертатися до міськради щодо отримання прав на оренду чи купівлю землі.

Іракські гості зацікавилися даною пропозицією, зважаючи на вигідне розміщення й можливості забудови території як під промисловість, так і під житло. Саме тому вже сьогодні їм буде надана вся інформація щодо інвестиційного майданчика ХБК і відео-матеріали аерозйомки площ колишнього комбінату.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину