Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
08.12.2017
589
0

Інтернет ЗМІ промоніторять – як висвітлюють тему АТО та Криму

Інтернет ЗМІ промоніторять – як висвітлюють тему АТО та Криму

Результати вже проведеного моніторингу висвітлення телеканалами в Україні тем АТО і окупації Криму свідчать, що частка таких матеріалів невисока. Планується провести також моніторинг інтернет ЗМІ. 

Про це розповіла перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова херсонським журналісткам  під час зустрічі у рамках прес-туру, організованого Українським кризовим медіа-центром, передає ПІК.

Читайте також: Крим залишиться українським, сепаратизму не буде

"Ми нещодавно, до речі, колеги, з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення проводили моніторинг. Ми взяли десять основних інформаційних телеканалів і подивилися – яка частка висвітлення теми Криму і АТО в цих інформаційних телеканалах", - повідомила перший заступник Міністра інформаційної політики.

"І ми були здивовані, що частка дуже невисока – 2,2% присвячені темі Криму, і 8,6% - темі Донбасу. Тобто, найболючіші фактично теми сьогодні і рівень їх висвітлення з нашої точки зору, є абсолютно неадекватним важливості питання", - каже Еміне Джапарова.

Позиція міністерства – не втручатися у редакційну політику, каже вона. «Немає цензури, темників, ми не ходимо по ЗМІ і не кажемо, що і як розповідати», - підкреслила вона.

«Ми таким чином (проводячи моніторинг - ред.) хочемо стимулювати питання саморегуляції, тобто відповідальності менеджерів телеканалів, які, очевидно, комусь належать, тому:  а наскільки вони сьогодні готові брати на себе відповідальність, а не лише фактично  переводити уваги на державу, від якої сьогодні дуже багато очікувань», - каже Еміне Джапарова.

Вона підкреслила, що методологію моніторингу  ще доробляють, бо вона не є ідеальною.  

«Далі ми хочемо такий самий моніторинг зробити національних телеканалів на частку висвітлення цих соціально важливих тем, інтернет ЗМІ», - розповіла перший заступник Міністра інформаційної політики.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину