Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
18.05.2016
184
0

Інспектори, які «кришують» рибне браконьєрство, мають бути звільнені - Микола Ставицький

Інспектори, які «кришують» рибне браконьєрство, мають бути звільнені - Микола Ставицький

Нагадаємо, у березні цього року активісти створили Оперативний штаб з питань охорони водних біоресурсів та дотримання вимог чинного законодавства щодо їх використання.

Під час засідання оперативного штабу прозвучала пропозиція не обмежуватися захистом водних біоресурсів, але долучитися до охорони лісових насаджень, лісосмуг, боротися з незаконним видобутком піску.

Сьогодні представники штабу розповіли про реші результати роботи.

За їх словами, створення штабу виявилося на часі, адже ситуація в області з рибним браконьєрством «кричуща».

Так радник голови облради Микола Ставицький заявив:

«Сьогодні працівники рибінспекції практично відмежувалися від боротьби і пошуку браконьєрів, які фактично ведуть промисел - незаконний вилов риби на території всієї області. Тому хочу подякувати працівникам поліції, які разом з нашим громадським Оперативним штабом виїжджають в нічні засади, ловлять браконьєрів. Вже оприлюднені факти, які ми маємо, є відкриті кримінальні провадження», - каже Ставицький.

За словами Миколи Ставицького, активісти вимагатимуть, щоб рибінспектори, які відмовлялися складати протокол, не хотіли приїздити на затримання, на складання актів опису арештованого майна, щоб ці люди були, як мінімум, звільнені, і відповідали згідно закону.

«Подонків, які «кришують» незаконний бізнес і знищення екології, немає бути у таких службах. Ми створили Оперативний штаб саме для того, щоб допомогти силовим структурам, а саме поліції, яка дійсно почала працювати - ми це бачимо», - каже радник голови облради.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину