Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
29.11.2018
889
0

Іноземців через КПВВ у сторону Криму не пропускають

Іноземців через КПВВ у сторону Криму не пропускають

На час дії воєнного стану адмінмежу з тимчасово окупованою територією АР Крим можна перетнути тільки за українськими документами.

Про це ПІК повідомив 29 листопада помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби з питань взаємодії зі ЗМІ Максим Сорока.

«На час дії воєнного стану адмінмежу з тимчасово окупованою територією АР Крим можна перетнути тільки за українськими документами. Тобто, на цей час, іноземці не зможуть виїхати в напрямку півострова, навіть маючи на руках вже виданий спецдозвіл. Разом з тим, ті іноземці, які вже заїхали до Криму законним шляхом, можуть так само повернутись на материкову частину України через контрольні пункти в’їзду-виїзду», - розповів Максим Сорока.

Наразі всі підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління перебувають у бойовій готовності.

Здійснено посилення на всіх напрямках, особлива увага при цьому зосереджена на режимі в місцях постійної дислокації підрозділів, контрольних пунктах в’їзду-виїзду, організації безпеки громадян, які перетинають адмінмежу, здійснюються підвищені заходи контролю.

«Наголошую, що права та свободи громадян України обмежуватись не будуть. Всі громадяни України пропускаються через адміністративну межу згідно чинного законодавства.

Варто відмітити, що відповідні заходи направлені винятково на посилення охорони і оборони України та у разі загострення ситуації дозволять якнайшвидше відреагувати і мобілізувати всі наявні ресурси», - наголосив помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби з питань взаємодії зі ЗМІ.

Нагадаємо, Херсонщина, де розташовані КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, увійшла у перелік областей, де з 28 листопада запроваджено воєнний стан

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину