Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
31.08.2016
186
0

Ініціативу скасувати Перспективний план на Херсонщині порівняли з вірусом

Ініціативу скасувати Перспективний план на Херсонщині порівняли з вірусом

Сьогодні у Києві в Кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція, ініційована головою обласної ради Андрієм Путіловим, з приводу ситуації навколо Перспективного плану. Про це у фейсбук повідомляє Херсонська обласна рада. 

На прямий зв'язок з експертами виходили журналісти з Херсонщини, які також долучилися до обговорення актуальної теми. У брифінгу взяли участь Сергій Шаршов, директор Департаменту місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Анатолій Ткачук, директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства.

У своєму коментарі, Сергій Шаршов назвав «дивною» ситуацію, яка склалася в Херсонській області.

«Сьогодні на виході ми маємо близько двадцяти об'єднаних територіальних громад, обласна рада відстоює спільні інтереси територіальних громад. Виникає питання: які ж вона спільні інтереси відстоює? В тому випадку, коли буде скасований перспективний план, такі об'єднані громади не отримають прямих бюджетних стосунків з Державним бюджетом і не отримають відповідних повноважень і відповідного фінансового забезпечення під виконання цих повноважень. Дивна ситуація», - каже Сергій Шаршов.

На думку Анатолія Ткачука, директора з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства, одна з партій взяла на щит ідею не допустити на обласному рівні створення реального самоврядування.

Раніше було запущено вірус в обласні ради про прийняття рішення про перехід на розподіл повноважень між Києвом і областю на договірну основу. «Це навіть не федералізація, а конфедерація», - каже А.Ткачук. - Сьогодні ініціювання скасування перспективного плану - із цієї серії. Це - вірус».

Скасування плану обласною радою нічого крім політичних хвиль не несе - це один із елементів дестабілізації ситуації, відзначив він.

«Політики мають чітко усвідомлювати свою відповідальність за ситуацію в області», - вважає Путілов. Він закликав усіх депутатів до конструктивної роботи задля Херсонщини.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину