Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
05.07.2019
10252
0

Ініціатива ООН «Громада, дружня до дітей та молоді» у Херсоні впроваджуватиметься

Ініціатива ООН «Громада, дружня до дітей та молоді» у Херсоні впроваджуватиметься

5 липня у Херсон із робочим візитом завітала делегація Міжнародної Асоціації «Євростратегія», повідомляє Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради, передає ПІК.

Представники асоціації обговорили з керівництвом міста та представниками громадськості переваги ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» Дитячого фонду ООН та розглянули шляхи впровадження її у місті. Окрім того, робоча група займалася розробкою документів, що потрібні для реалізації ініціативи.

Нагадаємо, Херсон став переможцем конкурсного відбору та увійшов до другої групи муніципалітетів, що будуть отримувати методологічну підтримку Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках реалізації ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”.

ДОВІДКА

Міжнародна Асоціація «Євростратегія» виступає єдиним імплементуючим партнером Дитячого фонду ООН із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Ініціатива — це глобальний рух, започаткований 1996 року, що нині поширюється в усьому світі, який підтримують вже понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах.Сьогодні ініціативою «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплено понад 40 мільйонів дітей.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину