Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
25.07.2016
157
0

Інформація про масовий протест жителів Чаплинки проти військових навчань «дещо» перебільшена

Нагадаємо, сьогодні, 25 липня, на Херсонщині стартують командно-штабні навчання «Південний вітер-2016». Напередодні ряд ЗМІ розповсюдили інформацію про, начебто, протест мешканців Чаплинки проти військових.

Утім, відома на Херсонщині активістка-волонтер Наталя Возаловська спростовує подану пресою ситуацію:

«Всі дії військових підрозділів, які планується здійснити в ході командно-штабних навчань «Південний вітер 2016» узгоджені з органами місцевої влади та місцевими громадами.
Власникам земельної ділянки пояснили, для чого потрібна ця діляночка і запевнили, що після навчань все буде приведено в належний вигляд.
Після чого ніяких заперечень не було. Люди розуміють, що військовим необхідно вчитися захищати свою землю. Це збереже життя їм і нам», -запевняє у Фейсбуці Возаловська.

Про це ж, коментуючи ситуацію, говорять й у Генштабі - усі дії військових підрозділів, які плануються у ході навчань, погоджені з місцевою владою і громадами, на цьому фоні використання навчань як приводу для політичних акцій, тим більш антиукраїнського спрямування, можуть кваліфікуватися як відверта провокація і потягнути за собою реакцію правоохоронних органів.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину