Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
21.09.2018
230
0

Інформація щодо впливу кримського «Титану» на стан довкілля на Херсонщині

Інформація щодо впливу кримського «Титану» на стан довкілля на Херсонщині

На Херсонщині проводяться дослідження у районах, що потрапили у зону ураження кримського «Титану», ці дані відкриті, інформація постійно оновлюється.

Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів ОДА, передає ПІК.

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської ОДА та інші суб’єкти моніторингу (Державна екологічна інспекція в області, обласне управління водних ресурсів, обласний центр з гідрометеорології, ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України») з 31 серпня 2018 року здійснюють спостереження за станом довкілля в зоні ураження від діяльності титанового заводу (ПрАТ Кримський титан).

Крім того, на зазначеній території здійснювалися дослідження пересувною моніторинговою лабораторією з Донецької та Полтавської областей.

Проводилися інструментально-лабораторні дослідження показників забруднення повітря, води, ґрунту. Усі результати досліджень постійно оновлюються та аналізуються.

«Ознайомитися з результатами можна на сайті Департаменту у розділі Стан довкілля. Зведена відомість результатів проведених досліджень постійно оновлюється», - відзначив у Фейсбук Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько, 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину