Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
21.10.2020
332
0

Інформація про нещасні випадки та професійні захворювання на Херсонщині за 9 місяців 2020 року

Інформація про нещасні випадки та професійні захворювання на Херсонщині за 9 місяців 2020 року

За 9 місяців поточного року від підприємств, установ і організацій Херсонської області надійшло  164 повідомлень про нещасні випадки, в яких постраждало 165 осіб у тому числі 18 зі смертельним наслідком. З них повідомлень про клінічно підтвердженні випадки гострого професійного захворювання медичних працівників на COVID – 19 – 89. Про це повідомляють в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області

За результатами розслідувань визнано пов’язаним з виробництвом 58 нещасних випадків, у тому числі – 3 гострого професійного захворювання медичних працівників на COVID – 19.

Також надійшло одне повідомлення про професійне захворювання.

Найбільша кількість нещасних випадків зареєстрована на підприємствах – страхувальниках Херсонського (37) та Олешківського (9) відділень Фонду в Херсонській області

Значне зростання числа повідомлень про виробничі нещасні випадки, які реєструються в управлінні ВД ФССУ в Херсонській області, реєструються з початку пандемії та пов’язане із зростанням чисельності зараження медичних працівників на SARS - CoV – 2.

Випадки захворювання медичних працівників на COVID – 19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання професійних обов’язків, є гострим професійним захворюванням та вважаються нещасними випадками на виробництві.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину