Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
17.04.2020
1070
0

«Ігри патріотів Херсонщини» готуються до старту

«Ігри патріотів Херсонщини» готуються до старту

Щорічний обласний інтелектуальний турнір «Ігри патріотів Херсонщини», участь у якому беруть учні 4-9 класів закладів загальної середньої освіти Херсонської області, відбуватиметься в 2020 році вже вп’яте.

Складна епідеміологічна ситуація завадила вчасному старту – адже, зазвичай, перший етап турніру проводився саме у квітні. Але у цього відтермінування є й позитивний бік – у майбутніх учасників інтелектуальних змагань на звання кращого знавця рідного краю, його природного розмаїття, історичних перипетій, літературних і мистецьких здобутків з’явився додатковий час на підготовку.

Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки створила відеоролик, у якому мова йде про особливості проведення турніру в цьому році. Координатор проєкту Ольга Крижановська нагадує потенційним організаторам турніру – вчителям і бібліотекарям – про умови проведення турніру, його ресурсне забезпечення, а також знайомить з можливостями використання ігрових розробок у актуальній на сьогодні дистанційній освітній роботі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину