Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
25.04.2020
938
0

Ігор Козаков розповів про рух транспорту 24-28 квітня

Ігор Козаков розповів про рух транспорту 24-28 квітня

Із 24 по 28 квітня, згідно рішення виконкому міськради, усі кладовища будуть закриті для відвідування. Підвозу до кладовищ громадським транспортом не буде. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков у своєму відеозверненні.

Окрім того, припинить роботу маршрут №28.

Маршрут №3  припинить роботу у неділю, з 27 квітня він буде виконувати 2 рейси: зранку та ввечері, але не буде зупинятися біля кладовища.

"26 та 27 квітня на всіх існуючих автомобільних та пішохідних дорогах працюватимуть поліцейські пости, які будуть обмежувати рух людей та транспорту до кладовищ у селищах Геологів та Комишани.Не буде обмежуватися рух вантажного транспорту, спецтехніки та автомобілів, задіяних в обрядах поховання", - наголосив Ігор Козаков.

Жителі Геологів та Комишан які мають відповідну реєстрацію, зможуть пройти чи проїхати через пости лише за наявності паспортів.

Проїзд автотранспорту в напрямку Комишан та Білозерки буде дозволений тільки через село Надеждівка.

В інші дні під час дії карантину відвідування кладовищ можливо лише за наявності маски та у кількості не більше 2-х осіб. На кладовищах заборонено вживати алкоголь.

Просимо херсонців із розумінням поставитись до цих обмежень.Саме завдяки жорстким обмеженням ситуація в Херсоні є стабільною.

Давайте разом збережемо її надалі.

Залишайтеся вдома. Бережіть себе та своїх близьких.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину