Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
06.02.2021
349
0

Ігор Колихаєв: «Позиція щодо МАФів – максимальне сприяння чесному бізнесу!»

Ігор Колихаєв: «Позиція щодо МАФів – максимальне сприяння чесному бізнесу!»

Швидку, але продуктивну нараду із заступниками та деякими керівниками підрозділів провів зранку міський голова Ігор Колихаєв.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

«Від нас чекають очевидного результату, а ми лише в процесі. Щодо МАФів: я вимагаю, аби всі заяви, які до нас надходять з цього питання, розглядали максимально ретельно. Якщо у підприємців порядок з документами, то з нашого боку не може бути жодних перепонів для їхньої діяльності. Позиція міської влади щодо МАФів: правила одні для всіх і максимальне сприяння чесному бізнесу», - зауважив міський голова.

Також пан Колихаєв поставив чіткі завдання профільним замам щодо підготовки робіт з ремонту міських доріг, перевірки титульних списків, прискорення експертної оцінки ліфтів, що досі залишаються вимкненими, тощо.

«Зі старої системи управління ми візьмемо лише краще, все інше залишимо в минулому. Особисто я ставлюся до міського господарства як до великої міської компанії: КП мають працювати та заробляти кошти, жити лише за рахунок коштів громади я не дам; кожен керівник несе персональну відповідальність за дії своєї структури. Місто буде заробляти кошти і витрачати їх на себе. Крапка», - резюмував Ігор Колихаєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину