Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
22.12.2020
459
0

Ігор Колихаєв підписав договір гарантії із ЄБРР щодо реалізації тролейбусного проєкту

Ігор Колихаєв підписав договір гарантії із ЄБРР щодо реалізації тролейбусного проєкту

Міський голова Ігор Колихаєв підписав договір гарантії із Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації Херсонського тролейбусного проєкту.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

21 грудня, під час онлайн-процедури підписання, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв уклав договір гарантії, в рамках якого Херсонська міська рада надає ЄБРР гарантії реалізації Херсонського тролейбусного проєкту та повернення кредитних коштів.

Також міський голова та директор КП "Херсонелектротранс" підписали грантову угоду, в рамках якої ЄБРР надає Херсону грант 1,5 млн євро на реконструкцію контактної мережі та тягових підстанцій. Фінансування гранту здійснюється коштом Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Херсонський тролейбусний проєкт розпочатий наприкінці 2018 року. В рамках проєкту, окрім 10 млн євро кредиту, місто Херсон отримає близько 2 млн євро безповоротних грантових коштів, а саме:

- Інвестиційний грант 1, 5 млн на модернізацію тролейбусної інфраструктури і розширення контактної мережі, а саме реконструкцію тягових підстанцій, розширення контактної мережі у мікрорайонах Таврійський та Корабел тощо.

- Грант 460 тис. євро на оплату консультантів в рамках реалізації проєкту.

- Грант 150 тис.  євро на розробку плану сталої міської мобільності, розробку якого французька компанія «Egis» вже почала 9 липня поточного року. План сталої міської мобільності міста розглядає не лише питання організації руху транспортних засобів, його економічної та логістичної ефективності, але й концентрується на потребах жителів міста, щоб будь-яке пересування по місту стало для кожного херсонця максимально зручним та комфортним. В стратегічному документі будуть гармонійно поєднані потреби пішоходів, велосипедистів, автомобілістів, користувачів громадського транспорту основі кращих європейських практик, міжнародних стандартів та унікальних особливостей міста Херсон.

Довідка. 27 серпня на електронній платформі ЄБРР було оголошено тендер на закупівлю 50 тролейбусів, супутнього обладнання та запасних частин в рамках співпраці з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Портал електронних закупівель ЄБРР – Client E-Procurement Portal (ECEPP) - портал, на якому клієнти банку здійснюють електронні закупівлі на товари, роботи та консультаційні контракти, відповідно до політика та правила ЄБРР щодо закупівель.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину