Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
24.12.2020
332
0

Ігор Колихаєв обговорив з компанією Київстар залучення інвестицій у впровадження smart-рішень в Херсоні

Ігор Колихаєв обговорив з компанією Київстар залучення інвестицій у впровадження smart-рішень в Херсоні

Міський голова Ігор Колихаєв зустрівся із компанією ПАТ "Київстар" для обговорення можливостей залучення інвестицій у впровадження smart-рішень у місті Херсоні.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Зокрема, обговорювалися рішення, спрямовані на розвиток міської інфраструктури та підвищення комфортності проживання містян: «розумного» вимірювання енергоносіїв та ресурсів, освітлення, паркування, «розумного» поводження із твердими побутовими відходами, управління міським громадським транспортом, моніторингу навколишнього середовища та якості питної води, захисту об’єктів міської інфраструктури від крадіжок та проявів вандалізму, інтелектуальної системи відеоспостереження, єдиного міського ситуаційного центру та інших.

Крім того, обговорювали реалізацію пілотного проєкту (ПАТ "Київстар" та КП "Херсонський водоканал") у сфері інтернету речей (IoT) – встановлення будинкових водомірних вузлів із дистанційною передачею даних для оптимізації моніторингу показників лічильників.

Для реалізації зазначених напрямків компанія Київстар планує розгорнути в місті NB-IoT (Narrowband Internet of Things) – бездротова технологія інтернету речей, яка має великий набір інструментів для оптимізації бізнес-процесів та витратза рахуноквіддаленого моніторингу різноманітних пристроїв. Технологія працює на базі LTE, має високий рівень захисту інформації та дальній радіус дії (пристрої в мережі від батареїємністю 5Вт*год. працюють до 10 років, на одну базову станцію підключаються десятки тисяч пристроїв).

Наступний крок – визначення оптимальної моделі залучення інвестицій та підготовка дорожньої карти реалізації проєкт  з пріоритизацією напрямків.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину