Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
12.02.2021
430
0

Ігор Колихаєв долучає підприємців до благоустрою Херсона

Ігор Колихаєв долучає підприємців до благоустрою Херсона

Перша умова для правильного розвитку рідного міста – його потрібно любити. Саме з таким посилом вийшов до підприємців-членів Торгово-промислової палати Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

«Це місто застоялося без діла. Дати Херсону розвиток можна тільки шляхом залучення сюди надійних інвесторів і, звичайно, через особистий внесок у йогоблагоустрій. Я не прошу допомоги, її просить ціле місто», – розпочав зустріч міський голова.

Під час тривалої бесіди бізнесмени поскаржилися очільнику міста на те, що раніше багато бізнес-проєктів гальмувалися тільки через те, що чиновники не могли вчасно підготувати потрібні документи або зволікали з узгодженнями. Висловили сподівання, що, з огляду на діловий підхід нового міського голови, ситуація різко зміниться. Багато хто прийшов на зустріч з уже готовими проєктами та пропозиціями, які й передали Ігорю Колихаєву.

«Ми готові надавати будь-яку допомогу вам, тому що бачимо зусилля і завзяття змінити Херсон на краще. Підприємці готові надати підтримку місту в цей складний час», – висловила загальний настрій президент Торгово-промислової палати Вікторія Остроумова.

Результатом зустрічі стане створення Ради підприємців при Херсонському міському голові.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину