Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
31.03.2019
1214
0

ID-картка чи закордонний паспорт: як голосують мешканці Херсонщини

ID-картка чи закордонний паспорт: як голосують мешканці Херсонщини

На Херсонщині тривають вибори Президента України, передає ПІК.

«Політична Херсонщина» повідомляє оперативну інформацію від спостерігачів Комітету виборців України.

«Спостерігачі Херсонського КВУ зафіксували: ТВО 182 ВД 650635; спостерігачка від Вілкула намагалась не дати проголосувати виборцю за ID-карткою без додатку про місце проживання. Свої дії вона мотивувала тим, що на навчанні, проведеному штабом кандидата, робили акцент на такі випадки і наполягали не давати голосувати за ID-карткою, складати акти та писати скарги. Випадки з подібною «увагою» за ID-карткою не є рідкістю», – повідомляє «Політична Херсонщина».

«Спостерігачі від кандидатів зафіксували: ТВО 183. З'явилась інформація, що виборець проголосував по закордонному паспорту. Після конфліктної ситуації з членами комісій, виборець переконав комісію, що закордонний паспорт прирівнюється до ID картки, тим самим підштовхнувши комісію до порушення Закону про вибори Президента України», – повідомляє «Політична Херсонщина».

Як пояснює Державна міграційна служба України, для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину