Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
06.06.2020
807
0

ХВУФК розпочав тренувальний процес

ХВУФК розпочав тренувальний процес

Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради розпочало тренувальний процес. Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської облради.

Поки що до тренувань залучено лише чотири спортсмени – члени національних збірних команд України, а саме: чемпіон Європи з кульової  стрільби Ігор Соловей та багаторазова чемпіонка України з кульової  стрільби Єлизавета Бойчук, учасник чемпіонату світу зі спортивної гімнастики Максим Василенко та срібний призер чемпіонату України зі спортивної гімнастики Артем Гавриков.

На сьогодні складено графік відвідування спортсменами та вчителями училища спортивних залів відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря.

При вході до закладу проводиться температурний скринінг усім робітникам, тренерам та спортсменам, перевіряється наявність у кожного медичної маски або респіратора, проводиться дезінфекція рук, а також спортивного обладнання та приміщень.

Училище поступово наповнюється галасом вихованців, які скучили за повноцінними фізичними навантаженнями і тепер відновлюватимуть свою спортивну форму для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину