Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
04.09.2020
560
0

“Художник в “Україні”: у Херсоні представили виставку, присвячену творчості Валерія Попова

“Художник в “Україні”: у Херсоні представили виставку, присвячену творчості Валерія Попова

Єдиний художник в Україні, який працював у подібному жанрі, понад 30 років праці, 4,5 тис. тонн використаної гуаші та 2880 картин - це все про херсонського митця Валерія Попова. Містянам художник запам'ятався своїми намальованими афішами для фільмів, які показували в кінотеатрі “Україна”.  Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

3 вересня у кінотеатрі “Україна” провели виставку, приурочену до ювілею кінотеатру, який зараз знаходиться на реконструкції, та 75-річчя художника, якого, на жаль, вже як 5 років немає з нами. На виставці “Художник в “Україні” представили кращі роботи Валерія Попова.

Роботи Валерія Попова були особливі й тим, що на той час в Україні вже не залишилося міст, де кінотеатр прикрашали мальованими афішами, адже здебільшого їх друкували. 

«Найбільше я люблю малювати обличчя, адже в малюнках є душа. Коли я дивлюся на фото і не відчуваю цього, а картина - це зовсім інше. Це просто магія, адже художник може додати дівчатам більше краси, а чоловікам мужності», - розповідав сам Валерій Попов про своє захоплення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину