Pik
Сьогодні, 23 Січня 2021
07.06.2017
330
0

Хто проводитиме епідеміологічний моніторинг захворювань на Херсонщині

Хто проводитиме епідеміологічний моніторинг захворювань на Херсонщині

У вівторок, 6 червня,  в Херсонській обласній раді відбулось засідання за участю генерального директора ДУ «Центр громадського здоров`я МОЗ України» Наталі Нізової, яка перебуває на Херсонщині з робочим візитом. Про це повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт департаменту охорони здоров'я Херсонської області.
Основним завданням громадського здоров`я Наталя Нізова назвала розбудову епідеміологічного моніторингу всіх захворювань.
Наразі відслідковуються туберкульоз та ВІЛ (є можливість дізнатись скільки таких хворих знаходиться на обліку в будь-якій з областей, які препарати вони отримують). Точних даних про кількість хворих на гіпертонію, цукровий діабет та інші хвороби немає.
За словами Наталі Нізової, найбільшою проблемою в сфері охорони здоров`я для країни є значна кількість серцево-судинних та онкологічних захворювань.
Функцію епідеміологічного моніторингу захворювань, якою раніше займалась санітарно-епідеміологічна служба, планується передати новоствореним регіональним центрам громадського здоров`я. Розробка комунікаційних, інформаційно-освітніх програм стане ще одним завданням обласних центрів громадського здоров`я.
В квітні рішенням обласної ради був створений Херсонський обласний центр громадського здоров`я, який став першим в Україні діючим закладом. Головний лікар закладу, доктор медичних наук, Заслужений лікар України - Юрій Ромаскевич.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину