Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
22.11.2019
622
0

Хто відповість за це свавілля?

Хто відповість за це свавілля?

При проведенні рибоохоронних заходів на акваторії р. Кошова, Корабельного району, м. Херсон біля дачного кооперативу СТ «Дубки» державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» встановлено факт робіт на землях водного фонду, а саме протока з р. Кошова в озеро. Розоговате була засипана будівельним сміттям та ґрунтом, в дамбу встановлено чотири металеві труби діаметром 230 мм (для проходу води). Штучно створена дамба перешкоджає природному протоку води до озера. Розоговате яке є природним нерестовищем для цінних промислових видів риб (тарань, судак, лящ, короп та інші). По факту вказана дамба відшнуровує оз. Розоговате від головної артерії водопостачання тобто від р. Кошова.

Про факт проведення робіт на землях водного фонду проінформовано ГУНП в Херсонській області, Державну екологічну інспекцію Кримсько-Чорноморського округу, Державну екологічну інспекцію у Херсонській області та Херсонську обласну державну адміністрацію.

Тільки за жовтень-листопад 2019 року Херсонським рибоохоронним патрулем виявлено 4 факти проведення робіт на землях водного фонду, про які було негайно проінформовано всі зацікавлені органи.

Виходячи з усього постає питання: «Хто має відповідати за руйнування природних нерестовищ?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину