Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
09.01.2019
286
0

Хто розчищає у Херсоні тротуари, зупинки та магістралі

Хто розчищає у Херсоні тротуари, зупинки та магістралі

Із 8 на 9 січня КП «Міське дорожнє управління» розчищало від снігу та здійснювало посипку піщано-сольовою сумішшю основні магістралі, небезпечні спуски та підйоми. Задіяно 10 одиниць техніки та використано 244 т суміші, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії Херсона.

Підрядні організації департаменту житлово-комунального господарства міської ради продовжували розчищати тротуари, зупиночні комплекси, парки тощо.

Як нагадують у мерії, ПП «Грінпарксервіс» працює у Таврійському мікрорайоні (задіяно 9 працівників, 2 одиниці техніки, 16 одиниць інвентарю), ПП "Південькомунтранссервс" - на Острові, у Шуменському мікрорайоні та на Житлоселищі (15 працівників, 1 одиниця техніки та 37 одиниць інвентарю).

ТОВ «Альянсбуд груп» розчищає тротуари, перехрестя та зупинки у Дніпровському районі (15 працівників, 2 од. техніки, 43 од. інвентарю), а ФОП Садова - у центрі міста (23 працівника, 1 одиниця техніки, 50 одиниць інвентарю).

КП "Парки Херсона" працюють з 3-ма од. техніки та 30 од. інвентаря. Кількість працівників - 14.

 За інформацією департаменту, усього для розчистки міста від снігу задіяно 9 одиниць техніки, 76 працівників та 176 одиниць інвентарю.

Як раніше передавав ПІК, станом на 05.00 9 січня в м. Херсоні  на дорогах працювали  8 одиниць комунальної техніки.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину