Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2018
13.04.2018
647
0

Хто рекордсмен у партійному будівництві на Херсонщині

Хто рекордсмен у партійному будівництві на Херсонщині

Управління юстиції підвело підсумки створення місцевих осередків партій на Херсонщині за перший квартал 2018 року. Про це повідомляє «Політична Херсонщина», передає ПІК

Всього була створена 31 місцева організація. Тільки чотири партії вирішили створити свої місцеві структури.

Це Аграрна партія, Блок Петра Порошенка «Солідарність», Рух нових сил Михайла Саакашвілі і Національний корпус. Остання партія створила осередок в Бериславі, але керувати нею поставила херсонця. У всіх інших випадках місцевими осередками керують місцеві жителі.

«Рекордсменом» з партійного будівництва в 2018 році стала Аграрна партія. Вона створила в першому кварталі 25 з 31 місцевих організацій. На другому місці - Блок Петра Порошенка. У нього «на рахунку» 4 організації. Рух нових сил і Національний корпус створили по одному осередку в області.

Ймовірно, що інші партійні організації вже все всюди створили.

Треба відзначити, що спостерігається деяка тенденція «втоми» партійних будівельників. Кількість нових зареєстрованих обласних організацій партій поступово знижується.

Так, якщо в 2015 році, коли в країні проходили місцеві вибори, було зареєстровано 69 обласних організацій партій, то в 2016 році новозареєстровано було 21 обласна організація, в 2017 - 10, а в першому кварталі 2018 - тільки дві. Причому, одна з них - республіканська організація.

До речі, в Херсоні зареєстрована Кримська Республіканська (в Автономній республіці Крим) партійна організація партії УКРОПу. Це перший такий випадок після окупації Криму - створення нових кримських партійних організацій. У даному випадку ось так партія УКРОП каже всім нам: "Так, Крим, наш, український".

Але повернемося до статистики. Всього на сьогодні в області офіційно є  292 партійні організації.

мене

 

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину