Pik
Сьогодні, 30 Березня 2020
16.02.2018
912
0

Хто пікетував прокуратуру у Херсоні

Хто пікетував прокуратуру у Херсоні

Сьогодні, 16 лютого, Херсонську обласну прокуратуру пікетувало близько 20 мешканці області, серед них жителі Олешок, атовці та активісти, передає ПІК.

Ті, хто взяв участь у акції, невдоволені діями міського голови Олешок Дмитра Воронова. Які саме претензії до міського голови люди кажуть на відео.

Мова йде про МАФи, земельні питання, витрачання бюджетних коштів. Вони відзначають, що хотіли б почути відповідь від міського голови, проте «міський голова ні разу не проводив розширені громадські слухання» з наболілих питань, «він боїться вийти до громади і відверто розповісти – що робиться з нашим з містом». Люди вийшли до прокуратури, яка «ігнорує звернення».

Пізніше один з учасників акції повідомив, що наступної п’ятниці, о 16 годині, активістів запросили на спільне засідання за участі заступника прокурора області і людям розкажуть про долю 19 кримінальних проваджень.

На сторінці облпрокуратури у Фейсбук повідомляється, що у прокуратурі 14 лютого спілкувались з громадою м.Олешки. «14 лютого у прокуратурі Херсонської області відбулась спільна зустріч працівників органів прокуратури області та поліції з представниками райдержадміністрації Олешківського району, депутатами Олешківської міської ради та громадськими активістами. Під час заходу обговорено питання щодо стану розслідування кримінальних проваджень щодо незаконних дій посадовців Олешкі

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину