Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
29.03.2019
1112
0

Чому палають лісосмуги

Хто підпалює лісосмуги?

28 березня о 16:00 в.о.старости села Софіївка Станіславської ОТГ Білозерського району Іван Самойленко виявив пожежу в лісосмузі біля території свого старостинського округу, передає ПІК з посиланням на інформацію голови ОТГ Володимира Желудунко. Він розповів:

- Виявляється працівниуи підприємства ТОВ "Енограй" всі обрізки із садів та виноградників згорнули до лісосмуг і хтось "невідомий" їх попідпалював. Тим самим знищивши як дерева, так і велику кількість іншої рослинності та тварин, які проживають в лісосмугах. 

2

file

Желуденко наголошує, що останнім часом великий ажіотаж піднявся навколо спалювання очерету. Губернатор навіть пообіцяв 50000 винагороди за інформацію про паліїв. А тут навмисний підпал лісосмуги.

- Не треба ні вертольотів, ні плавзасобів і оперативна група Білозерського РВ НП відмовилася виїжджати на місце пригоди. Екологічна інспекція також відмовилася, аргументувавши, що вона буде працювати по документах поліції, - каже Желуденко та робить висновок: - Після цієї критичної публікації всі вони приїдуть штрафувати сільського голову (знайдуть за що), бо його ж не треба шукати, як паліїв.

Наразі Желуденко вдячний Білозерському підрозділу ДСНС. Пожежний автомобіль прибув до села Софіївка через 13 хвилин після виклику і ліквідував пожежу. Але він передбачає, що купи лози і гілок будуть горіти в лісосмугах тільки вночі, можливо, навіть цієї ночі. Бо ці ж купи все одно ніхто утилізувати чи вивозити не збирається.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину