Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
28.11.2017
294
0

Хто очолить "Скіфію"?

Хто очолить «Скіфію»?

27 листопада члени правління Національної суспільної телерадіокомпанії України розпочали проводити співбесіди з 227 кандидатами, які подали свої документи на конкурсний відбір менеджерів і продюсерів регіональних філій Суспільного, передає ПІК з посиланням на сайт Суспільного мовлення.

Усього по Україні на посади претендують 227 кандидатів. На позиції продюсера філії подали пакет документів 120 кандидатів, на менеджерів – 107, повідомила прес-служба НСТУ.

Під час співбесід конкурсна комісія, до складу якої входять члени та голова правління НСТУ, заслухає по черзі всіх кандидатів на посаду та оцінюватиме професійні, освітньо-кваліфікаційні й морально-ділові якості кожного. За результатами співбесід конкурсна комісія шляхом голосування ухвалить рішення про обрання переможця відбору. Це рішення може бути прийняте не пізніше, ніж на 30 календарний день, починаючи з дня завершення прийому документів. І воно буде підставою для укладення строкового трудового договору між ПАТ "НСТУ" та переможцем відбору. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років. Якщо за підсумками конкурсу рішення про переможця не прийнято, то буде оголошено повторний конкурс відповідно до вимог положення про конкурс.

"Весь тиждень (ба більше, до наступного вівторка) НСТУ в цілому і Правління зокрема - зосереджено на проведенні конкурсів на посади продюсерів та менеджерів філій. Це щільна робота кожного дня, це 225 співбесід. І ще ніхто ж не відміняв поточної роботи Правління", - написав у Фейсбук Голова правління НСТУ Зураб Аласанія. 

У зв’язку з цим у Фейсбук розпочалася дискусія навколо можливих кандидатів по "Скіфії".

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія, зокрема, в коментарі до одного з постів, написав:  «Конкурсна комісія (нижче буде перелік) сьогодні вранці почала роботу. Закінчили щойно, провели декілька десятків співбесід з кандидатами по 5 філіях. Завтра ще 30 кандидатів. І післязавтра. І ще тиждень після того. Разом - 227 кандидатів».

Результати буде оголошено наступного вівторка – відзначив він.

Так що чекати, хто очолить Херсонську регіональну дирекцію «СКІФІЯ» лишилось недовго.

Наразі офіційного списку претендентів нема, і як відзначив у коментарях Зураб Аласанія, оприлюднять лише списки переможців, бо неетично публікувати прізвища тих, хто не пройде конкурс. Проте вже зараз зрозуміло, що на кожну з посад - продюсера філії та менеджера - по 6 претендентів. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину