Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
10.07.2019
3156
0

Хто керує "Слугою народу"?

Хто керує "Слугою народу"?

Керівником виборчого штабу "Слуги народу" є 35-річний Олександр Корнієнко. На початку 2000-х Корнієнко працював журналістом, потім був концертним директором і менеджером рок-гурту "Крихітка". Останні дев'ять років Корнієнко працював бізнес-тренером.

Зараз він курує роботу регіональних штабів та контролює ситуацію на мажоритарних округах. Разом з керівником партії "СН" Дмитром Разумковим Корнієнко пропонує штабу тактичні кроки у напрацюванні позиції та меседжів. Найважливіша функція Разумкова на цих виборах – бути головним спікером та брендфейсом "Слуги народу".

За законодавчі ініціативи у штабі відповідає представник президента у ВР Руслан Стефанчук. Під час президентської кампанії він був одним з ідеологів Зеленського.

Над розробкою ідеології, стратегії та програми працюють політичні консультанти Микита Потураєв та Денис Семенов. До цього всього Потураєв є ще й кандидатом у народні депутати за списками "Слуги народу".

Свого часу ці політконсультанти працювали з Віктором Пінчуком, Сергієм Тігіпком та партією "УКРОП" Ігоря Коломойського.

На початку 2017 року Потураєв та Семенов працювали у журналі "Фокус". Потураєв був шеф-редактором, а Семенов – головредом журналу. Період їхньої співпраці з "Фокусом" співпав у часі, коли на медіа-ринку з'явилася інформація про купівлю журналу депутатом Віталієм Хомутинніком.

Меседж-бокси для майбутніх депутатів разом з Потураєвим та Семеновим розробляє керівниця медіа-офісу штабу Євгенія Кравчук, яка раніше працювала у прес-службі партії "УКРОП".

Крім цієї команди на штабні наради обов'язково запрошують юридичний та діджитал відділи. На парламентських виборах перед партією "Слуга народу" стоять два важливі завдання:

* Перше: мобілізувати електорат прийти на дільниці у розпал сезону відпусток. Для цього штаб розробляє нові мотивувальні відеоролики, кандидати у депутати з першої двадцятки їздять в агітаційні тури, де зі сцени закликають людей приходити на дільниці 21 липня.

* Друге: зібрати кандидатів зі списку – абсолютно несхожих, з різним бекграундом, освітою, статусом і політичним досвідом – у єдину команду. Для цього штаб проводить для своїх кандидатів групові тренування. Наприклад, на День Конституції "Слуга народу" зібрала списочників, де їхні "скіли прокачували" штабні юристи, медійники та діджитал-офіс. Впродовж кількох годин їх вчили, як поводитися з журналістами: правильно спілкуватися, відповідати на незручні запитання або ж уникати їх, змінювати тему розмови.

Також СММники пояснювали майбутнім депутатам, якими в ідеалі повинні бути їхні сторінки у соцмедіа, просили утримуватися від політичних жартів, критики опонентів у Фейсбуці. А також рекомендували уважно переглянути історію своїх постів, щоб ненароком ні в кого не знайшли еротичних фото чи брутальних висловлювань.

"Головний меседж, який ми повинні донести виборцю? Ми не перезавантажуємо систему, ми її перевстановлюємо. Нинішня система – це як Windows XP. Оновлень вже немає, вірусів багато. Нічого не стається, коли ми перезапускаємо комп'ютер. Тому треба встановити хоча б Windows VII", – з легким пафосом підсумовує УП один з технологів Зе!команди.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину