Pik
Сьогодні, 09 Грудня 2019
25.07.2018
941
0

Хто «гальмує» будівництво мостопереходу у Херсоні

Хто «гальмує» будівництво мостопереходу у Херсоні

Головне питання дня – чому будівництво шляхопроводу не відповідає затвердженому графіку і з кожним днем відставання від плану стає все більшим і більшим?

Про це йшла мова на черговому засіданні робочої групи з питань будівництва шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м.Херсоні, передає ПІК з посиланням на сайт облради.

Нагадаємо, до складу робочої групи входять не лише депутати обласної ради, але і депутати міської ради з метою здійснення спільного контролю за використанням бюджетних коштів та будівельно-монтажних робіт на будівництві вищезазначеного шляхопроводу.

За словами в.о. обов’язки директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Олександра Руснака, у ході робіт виникли труднощі, пов’язані з будівництвом через залізничну дорогу. Тому всі роботи проходили у нічний час, коли значно зменшувався рух потягів.

В облраді дивуються, чому проблемне питання замовчувалося і чому питання із Одеською залізницею не було вирішено до початку робіт.

На сьогодні пробурено 30 сваїв – по 15 на кожній стороні. Але, аби відповідати поставленим строкам, необхідно значно активізувати роботу. У зв’язку з цим, члени робочої групи прийняли рішення особисто відвідати об’єкт та зустрітися із підрядчиком, щоб знайти спільний вихід із цієї ситуації. Виїзд запланований на завтра, 25 липня, на 15:00.

Також депутати чекають від Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації звіт щодо використаних коштів, виділених із обласного та міського бюджетів, для проведення відповідного аналізу у розрізі з проведеними роботами.

 Читайте також:

Яким буде мостоперехід у Херсоні

 Мостоперехід у Херсоні запрацює вже цього року?

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину