Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
01.06.2019
1072
0

Хорові колективи подарували свято пісні на регіональному конкурсі «Чорнобаївський заспів»

Хорові колективи подарували свято пісні на регіональному конкурсі «Чорнобаївський заспів»

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА інформує про XXІІ Регіональний конкурс хорового виконавства, передає ПІК.

Пісню в народі недарма називають «крилами людської душі», бо вона споконвіку була високим мірилом духовних цінностей нашої національної ментальності.

Ось уже 22 роки поспіль головним провідником та популяризатором хорового співу на півдні України є Регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів».

31 травня традиційно на базі КЗ «Будинок культури» Білозерського району відбувся XXІІ Регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів», у якому взяли участь 15 хорових колективів з Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей.

З роками географія конкурсу збільшувалася, коло виконавців розширилося. За двадцять два роки у конкурсі прийняли близько 100 хорових колективів та понад дев’ять тисяч учасників.

Конкурсні програми учасників завжди вражають новизною, широкою жанровою палітрою, чарують гармонією найвишуканіших у природі музичних інструментів – людських голосів. Кожен із колективів, що за ці роки були учасниками «Чорнобаївського заспіву» заслуговує на увагу, тому що кожен по своєму унікальний.

Зазначимо, що ініціатором та духовним наставником конкурсу був Двічі Герой Соціалістичної праці, Герой України, голова ПОК «Зоря» Дмитро Костянтинович Моторний, який, на жаль, рік тому пішов із життя.

Він написав багато віршованих творів, гуморесок та текстів пісень для хорових колективів України. І цього року, в пам'ять про Дмитра Моторного, гуртовим співом всіх хорових колективів на площі біля Будинка культури звучала його пісня «Покохайте поле».

Організаторами конкурсу хорового виконавства «Чорнобаївський заспів» є: управління культури Херсонської облдержадміністрації, Херсонський обласний Центр народної творчості, Білозерська районна державна адміністрація, Чорнобаївська сільська рада, КЗ «Будинок культури» с. Чорнобаївка.

  

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину