Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
27.10.2018
371
0

ХМТП зацікавилась китайська компанія

ХМТП зацікавилась китайська компанія

Херсонський морський торгівельний порт відвідали 25 жовтня китайські інвестори – представники компанії  «China Harbour Engineering company Ltd» на чолі з директором Лін Тао. Про це передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену на сторінці ХМТП у Фейсбук.

"China Harbour Engineering Company Ltd" — дочірня компанія китайської комунікаційної будівельної компанії, що займається розробкою та управлінням зарубіжним бізнесом.

У даний час, CHEC має більше ніж 60 міжнародних філій або дочірніх компаній в 80 країнах світу.

У рамках візиту потенційних інвесторів, керівництво познайомило гостей з портом, розповівши про його можливості і наочно показавши його потенціал.

Як раніше повідомив керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс, китайські компанії зараз активно беруть участь і стають переможцями відкритих конкурсів на реалізацію великих інфраструктурних проектів в Україні.

Досвід китайських компаній в реалізації великих інфраструктурних проектів по всьому світу буде дуже корисний для розвитку українських портів. Інвестори ж матимуть змогу ефективніше обробляти існуючий вантажопотік і залучати нових вантажовідправників.

Як раніше передавав ПІК, Херсонська міськрада вимагає прозорого міжнародного конкурсу з модернізації морпорту.  Як вважають депутати, висновок Міністерства інфраструктури України про недоцільність реалізації підготовленого за ініціативи депутатів Херсонської міської ради фахівцями Литовської Республіки та України проекту державно-приватного партнерства з модернізації об'єктів портової інфраструктури Херсонського морського торговельного порту та підвищення ефективності їх використання "викликає обурення та підтверджує дії Міністерства, спрямовані проти ефективного та динамічного розвитку Херсона та Херсонської області".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину