Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
19.08.2017
1005
0

У Херсоні покажуть світлини жінок у вишиванках

Херсону покажуть "Вишивані історії"

У День Незалежності України у Херсоні презентують фотовиставку «Вишивані історії», передає ПІК.

У самому серці міста, на площі Свободи, перед городянами та гостями обласного центру постануть фото жінок у вишиванках.

Це 18 світлин, відзнятих у найкрасивіших місцях Херсона й навіть за його межами. Героїні проекту – представниці різних професій, серед яких є й відомі особистості. Усі жінки – у вишитому одязі.

Головною умовою участі у проекті була не тільки наявність вишиванки, а патріотична позиція кожної героїні.

Організатор фотопроекту – Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова. Проект, який є абсолютно соціальним, підтримало управління культури Херсонської обласної державної адміністрації. Світлини для «Вишиваних історій» протягом двох місяців відзняла фотограф Валентина Моісеєва, яка є співробітницею бібліотеки ім. Б. Лавреньова, над виставкою працював увесь колектив закладу.

«Наша бібліотека пропонує вашій увазі фотопроект «Вишивані історії». Це виставка фотопортретів жінок – наших землячок, для яких вишиванка стала не просто модним одягом, а й засобом національного самовизначення, можливістю продемонструвати свої патріотичні почуття. За кожною фотографією – особиста історія усвідомлення приналежності до української нації, глибинності її культури і відповідальності за збереження народних традицій. Фотопроект є невід’ємною частиною обласної національно-патріотичної акції «Ми – українці», спрямованої на патріотичне виховання нашої молоді, - розповіла директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова Вікторія Лобзова.

Офіційне відкриття фотопроекту «Вишивані історії» відбудеться 24 серпня, о 9.00, на площі Свободи в Херсоні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину