Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
19.09.2018
982
0

Херсону обіцяють «бюрократичну революцію»

Херсону обіцяють «бюрократичну революцію»

За тиждень ініціативна група, куди входять представники міської ради та громадськості надасть міському голові пропозиції стосовно спрощення системи надання електронних послуг, що стосуються відділу реєстрації місця проживання.

Відповідне доручення надав 18 вересня Володимир Миколаєнко, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії.

За словами начальника відділу реєстрації місця проживання Світлани Беседіної, наразі проводиться тендер на придбання ліцензійного програмного забезпечення, яке дасть можливість прийняти усю картотеку міста, створити адресний реєстр, підключити туди всі соціальні і комунальні служби, які займаються оформленням субсидії тощо. З таким програмним забезпеченням працюють у Вінниці, Миколаєві, Одесі.

Читайте також: Черги у відділі реєстрації - що кажуть у мерії Херсона

IGov, зазначає Світлана Беседіна, свого часу не вдалося запровадити через брак співробітників у відділі.

«IGov у нашому випадку працює за принципом: херсонці надають скан-копії необхідних документів, відправляють їх співробітнику відділу реєстрації. Спеціаліст перевіряє документи і, за умови, якщо пакет документів повний, херсонці отримують талон і все одно приходять на прийом до відділу. Ці програми можуть працювати паралельно, але вони в жодному разі не дублюються», - додає Світлана Беседіна.

IGov на сьогоднішній день у напрямку надання послуг зняття та реєстрації місця проживання фізичних осіб працює переважно у невеликих населених пунктах: смт Благодатне (Волинська обл.), смт Царичанка, м.Тернівка (Дніпропетровська обл.), м.Боярка (Київська обл.), м.Лозовій (Харківська обл.), м.Голій Пристані, м.Каховці, м.Новій Каховці (Херсонська обл.), йдеться у повідомленні мерії. 

Нагадаємо, 18 вересня перед Херсонською міською радою була запланована акція «Херсон, вмикай iGov!». Її метою було  привернути увагу міської влади до незадовільної роботи відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб міськради, що позбавляє городян можливості своєчасно отримати необхідні послуги, та домогтися запровадження онлайн-системи iGov.

Організатори акції вважають, що владою міста ігнорується простий і невитратний для міського бюджету вихід – запуск електронної системи послуг iGov (https://igov.org.ua/). Її запровадження дозволяє спростити бюрократичні процедури, ліквідувати черги і зробити мінімальним спілкування городян з чиновниками, позбавивши останніх корупційних спокус. Ця Інтернет-платформа вже успішно функціонує в інших регіонах країни. Лише у Дніпропетровській області завдяки їй більше 6-ти тисяч осіб змогли пройти реєстрацію місця проживання.

Більше року тому з ініціативи херсонських волонтерів iGov у відділі реєстрації місця проживання фізичних осіб відбулося тестування цілого комплексу вкрай актуальних Інтернет-послуг, які б дозволили зробити роботу цього органу ефективним і комфортним для городян. Але, незважаючи на численні пусті обіцянки можновладців, справа й досі не зрушила з місця, відзначали організатори акції. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину