Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
30.05.2018
372
0

Херсонцю Олександру Шумкову продовжили термін тримання під вартою

Херсонцю Олександру Шумкову продовжили термін тримання під вартою

Українському військовослужбовцю Олександру Шумкову, який вже понад 8 місяців перебуває у Брянському СІЗО, суд продовжив термін тримання під вартою ще на місяць – до 5 липня 2018 року. Про це кореспонденту ПІК розповіли Лариса Шумкова та Людмила Шумкова – мама і тітка Олександра.

21 травня Лариса та Людмила дізнались від адвоката, що 23 травня відбудеться судове засідання. Враховуючи, що для родини це єдина можливість побачити Олександра, вони одразу поїхали у Брянськ. Мама і тітка наголошують, що вони можуть його тільки побачити – спілкуватись їм заборонили і у них навіть не приймають передачі. Йому навіть заборонено відповідати на листи – хоч він постійно їх отримує, і не тільки з України. «На ньому стоїть помітка (на його особовій картці – ред.) – не приймати передачі, а листи від нього - не відправляти», - зазначила мама Олександра.

Лариса та Людмила також передали слова подяки від Олександра усім, хто його підтримує, за кожен лист, який йому надходить, однак він просить вибачення за те, що залишає їх без відповіді.

Нагадаємо, Правозахисний центр "Меморіал" визнав Олександра Шумкова політв'язнем

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину