Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
23.08.2016
168
0

Херсонцям презентували ІІ том книги про загиблих на сході земляків

Херсонцям презентували ІІ том книги про загиблих на сході земляків

Сьогодні під час відкриття «Алеї Героїв України»  презентували ІІ том книги «Хронологія мужності 2015-2016». Вона присвячена пам'яті херсонців, які загинули на сході України, захищаючи незалежність і суверенітет нашої Батьківщини. Посвяту патріотам вдалося створити в рамках спільного проекту управління культури обласної державної адміністрації та обласної організації Національної спілки журналістів України.

Головний редактор книги, заслужений журналіст України, Любов Лагутенко не просто зібрала достовірні історичні факти військової звитяги у зоні АТО, а власним серцем пережила трагедію родин, друзів та побратимів загиблих українських героїв.

«Це зовсім небагато, що ми можемо зробити для їх пам'яті. - наголосила перший заступник голови ХОДА Валентина Січова. - Ми хочемо увічнити їх пам'ять , адже кожен з них виконав свій обов'язок. Серед них є одна мужня жінка - Валентина Крицак. Вона не була в АТО, але дякуючи таким як вона, наша країна незалежна. Ця книга буде в кожній школі та бібліотеці. Головне робити все для того аби не було необхідності друкувати третє видання».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину